PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508}
7,1 7 688
ocen
7,1 10 1 7688
7,0 4
oceny krytyków
Anna Karenina
powrót do forum filmu Anna Karenina

Tytuł filmu wiele obiecywał a tymczasem skończyło się na obiecankach. Świetne wnętrza, muzyka ale gra aktorska i w ogóle całokształt rozczarowuje. Nawet przez chwilę nie czułam się wciągnięta w losy bohaterów, przejęta ich problemami. w dodatku obsada "nierosyjska" i nie chodzi mi o pochodzenie lecz o zewnętrzne wrażenie jakie ona daje: uroda czy mimika aktorów - nie uwiarygadnia tej historii i nie oddaje jej rosyjskiego ducha, ma się wrażenie jakby to nie były odpowiednie miejsca i epoka dla tych aktorów. Plus dla filmu jedynie za grę Jamesa Foxa (mąż Kareniny)i Phyllidy Law (matka Wronskiego)oraz za miłą aparycję Mii Kirshner (Kitty)i Alfreda Moliny (Levin).

ocenił(a) film na 5
777temida

Również spodziewałem się więcej po tym filmie. Jest produkcją mocno przereklamowaną i mnie rozczarowała. Także nie przejąłem się problemami bohaterów; widz nie odczuwa więzi z poszczególnymi postaciami...
Jak dla mnie jedyny plus to gra Moliny (Levin), która mogła się podobać. Reszta przeciętna.

ocenił(a) film na 3
777temida

ale, ciutek, lepszy od ekranizacji z 2012 roku - 3/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones