PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4165}

Białe noce

White Nights
7,4 1 803
oceny
7,4 10 1 1803
7,2 6
ocen krytyków
Białe noce
powrót do forum filmu Białe noce

help

użytkownik usunięty

trudno mi oceniac, kiedyś siostra mnie zaszczepila tym filmem i od tamtej pory nie moge go znaleść na necie, jak ktoś wie skad mozna sciągnąc ten film to bede wdzeczny, info na mail puk@index.hu, dzekuje zapomoc/miłosnik tańca

użytkownik usunięty

sama poszukuje tego filmu, najlepiej na dvd, jakby ktos mogl, niech da mi znac pocztanoelki@wp.pl

ocenił(a) film na 8

film ściągnęłam na emulach. jakość nie jest najgorsza, naprawdę. ale mam jeden problem: nigdzie nie mogę znaleźć napisów!!! jesli ktos posiada lub wie skąd mogę je wziąć to proszę o kontakt: cukerek@o2.pl

bubak

Film leci często na kanale Zone Europa. Nawet sobie stamtąd go nagrałem. To fantastyczna produkcja!

Power_T

o, tak, dokladnie tam :) właśnie był wczoraj o 22-giej, i zamiast pracowac to oczywiscie usiadlam przed TV, zero samodyscypliny ;-p I co z tym soundtrackiem? Czy komuś w koncu udalo sie sciagnac/zdobyc? Patrze wlasnie na spis utworow soundtracka (amazon.com), ale wydaje mi sie ze zawiera on tylko piosenki "spiewane", a pomija te utwory muzyczne, przy ktorych tanczą Baryshnikov i Hines.. czyli brakuje mi tych z kasety magnetofonowej Nikolaja. W nich duza sila przeciez, tak wiec...? czyzby o nich zapomnieli? Pozdrawiam fanow filmu!

ocenił(a) film na 9
agnieszka_8

Muzyka przy której tańczą Barysznikov i Hines to "Tap dance" Davida Fostera. Mnie najbarzdiej podoba się piosenka Wysockiego w scenie w teatrze- ten moment, ta muzyka razem- coś fantastycznego.

ocenił(a) film na 10

Ja także poszukuje napisów :( i nigdzie znaleść nie moge:( Jeśli ktoś posiada takie napisy i byłby tak miły i mi je wysłał na maila :) Błagam!!
mail: mitwasrk@wp.pl

z góry dziękuje:)

ocenił(a) film na 8
izabelka220

Na chomiku jest rip tv po polsku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones