PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848867}

Kiedy nikt nie patrzy

The Voyeurs
5,6 4 894
oceny
5,6 10 1 4894
5,0 3
oceny krytyków
Kiedy nikt nie patrzy
powrót do forum filmu Kiedy nikt nie patrzy

Genialny

ocenił(a) film na 10

Film był mega interesujący, a te końcowe epizody? Bardzo zaskakujące, na pewno nie spodziewałabym się tam ich, po prostu kosmos. Gdy już myślisz, że to koniec film jednak cię zaskakuję, po prostu nie wiarygodne, z pewnością jeden z najlepszych filmów jakie oglądałam!

Presley_LeBlanc

Film przyjemnie się ogląda. Duża w tym zasługa urodziwych aktorów i dobrej gry aktorskiej. Ok, może poza Thomasem (czarny aktor) mającym trochę irytująco gruby głos i niezbyt pasującą do konwencji filmu aparycję (młodych i pięknych). No, ale takie czasy w Hollywood, że musi być czarny partnerem białej kobiety.

Mamy również całkiem ciekawe dialogi. W tym rozmowę Pippy i Seba w barze. Może dlatego ciekawy dla mnie, że podzielam pogląd Seba odnośnie seksu. Z tym, że w drugą stronę, czyli cuckolding. Czy podnosząca Pippę na duchu rozmowa z przyjaciółką (Ari), która tłumaczy jej, że przecież nie była w związku, gdy spotkała się z Sebastianem.

No i faktycznie, dwa razy myślałem, że to koniec. A tu Pippa jednak się nie poddaje. Aczkolwiek scena z winem, to trochę fart Pippy. Jak i to, że za nią podążali. Tym niemniej jako całość również bardzo mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones