PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89436}

Kobra

Cobra
6,7 47
ocen
6,7 10 1 47

Kobra
powrót do forum filmu Kobra

cudowny film

ocenił(a) film na 8

j.w na żadnej współczesnej komedii nie naśmiałam się tyle co na tym dramacie:) 8/10

Bellamy

Na początku było wesoło, ale do pewnego momentu. Zaskoczył mnie rozwój akcji, a samo zakończenie to też nie to, czego bym się spodziewała na początku. Bardzo dobry film, chociaż pod względem humoru wolę The Eagle z tego samego roku.

ocenił(a) film na 8
Merkuciusz

Owszem, The Eagle też niczego sobie, ale Kobra jest dla mnie liderem, pomimo tego, że zakończenie starło uśmiech z mojej twarzy. Jednak dla mnie pozostanie jedną z lepszych komedii.

Bellamy

Mnie rozbawiły niektóre momenty, szczególnie opowieść Torrianiego o przodku i początek filmu - Torriani ukrywający się za schodami przed ojcem adorowanej dziewczyny, potem ta sytuacja z Amerykaninem i już po powrotnym wejściu do budynku gesty Valentina skierowane do "pomocnika", który go wrobił. Z drugiej strony czytanie cudzych listów mi się nie spodobało, tym bardziej pokazywanie ich innym, a już w ogóle żądanie łapówki! Ale treść listu ze względu na reputację aktora grającego główną rolę już bardzo. :D No i wtórujące mi uśmiechy spiskowców, kiedy czytali sobie ten list. W ogóle postać Torrianiego na początku była komiczna - jaki on był biedny! :D

użytkownik usunięty
Bellamy

ja również daję 8, aczkolwiek jest to nieco zawyżona ocena, no ale mam sentyment do kina niemego, a zwłaszcza z Valentino :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones