PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31204}

Ninoczka

Ninotchka
7,3 2 575
ocen
7,3 10 1 2575
7,1 8
ocen krytyków
Ninoczka
powrót do forum filmu Ninoczka

...

użytkownik usunięty

Bardzo dobra komedia - jak to u Lubitscha. Ja potrzebowałam drugiego obejrzenia, by ją docenić. Garbo nie jest wyborową komediantką, ale wybrnęła obronną ręką z tej próby, pokonując stereotypy. Podoba mi się to, że pewnych scenach jest bardzo delikatna, i mimo poważnego wyglądu wręcz dziewczęca. Polecam.

ocenił(a) film na 9

Zgadzam się.Znakomita komedia :) Jest kilka naprawdę śmisznych gagów. Garbo w tym filmie jak najbardziej na plus.Za gre aktorską i ogólny odbiór treści filmu...

Choć trochę czasu minęło od obejrzenia tego filmu, bardzo miło go wspominam. Lekki, uroczy i ciepły - nastraja pozytywnie.
W postaci granej G. Garbo podobał mi się początkowy chłód i rezerwa, które stopniowo malały, ukazując zupełnie inne oblicze bohaterki.

ocenił(a) film na 8

Również po drugim obejrzeniu doceniłem znacznie bardziej. Uważam, że jest świetny. Cały ten urok wyzwolonego Paryża i klimat skostniałej bolszewickiej Rosji. Lubię słuchać o tamtych czasach. No i ta obsada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones