PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846099}
5,8 19 677
ocen
5,8 10 1 19677
6,2 37
ocen krytyków
Prime Time
powrót do forum filmu Prime Time

Reżyser zostawia widzom sporo miejsca na interpretację. Co chciał przekazać nam Sebastian... Film jest przestrogą, mówi o tym, że nikt nie słyszy ani nie dostrzega takich osób jak główny bohater czy Grzegorz, który utożsamia się z nim podczas porwania. Takie zachowanie obrazuje również w przejrzysty sposób działanie syndromu sztokholmskiego. Napięcie w filmie utrzymane do końca, świetna gra aktorska.

Aleksandra_Chwastek

Zgadzam się z każdym słowem.

ocenił(a) film na 6
Aleksandra_Chwastek

Nie wiem jak Ty, ale dla mnie tu napięcie było na ledwie odczuwalnym poziomie

Pro100wnik

Przecież napisała, że w jej opinii napięcie trzyma, Twój wpis nie ma sensu.

ocenił(a) film na 6
P74y3r44_Kowalski

Podobnie jak Twój :)

ocenił(a) film na 3
Aleksandra_Chwastek

To, że reżyser otwiera interpretacje, nie oznacza, że film ma od razu abonament na bycie dobrym. Najłatwiej jest niedpowiedziec historii, a niech widz sobie dalej analizuje i docenia kunszt.
Jak dla mnie film jest nudny, napięcia praktycznie się nie odczuwa, choć w takim filmie powinno się je kroić nożem. Fabuła jest natomiast tak zawila jak " wszystko się może zdarzyć i nikt mnie nie słucha", nie przekonuje mnie również aktorstwo - gliniarze to jakaś masakra bez charyzmy, więc generalnie stracony czas.

ocenił(a) film na 6
Aleksandra_Chwastek

Też odebrałem podobnie ten film. Przeciętny Kowalski nigdy nie dojedzie do szerszego grona odbiorców ze swoimi problemami itd. , a nawet nigdy nie będzie mu to dane, gdyż wejście na "antenę" nie jest proste. Nikt takich osób nie słucha i nie dostrzega.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones