PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850581}

Super Mario Bros. Film

The Super Mario Bros. Movie
6,6 15 706
ocen
6,6 10 1 15706
5,4 15
ocen krytyków
Super Mario Bros. Film
powrót do forum filmu Super Mario Bros. Film

wart wzmianki, bo jest świetny, szczególnie Zbrojewicz jako Bowser, scena przy fortepianie, moc, nie wiedziałem że ma taki głos do śpiewania, Festiwal Piosenki Aktorskiej stoi otworem

ocenił(a) film na 7
marckoza

Tylko, że w polskim dubbingu Bowsera nie gra Zbrojewicz (on tylko wystąpił w pierwszym zwiastunie), tylko Maciej Maciejewski. Trochę szkoda, bo tamten brzmiał lepiej, ale ten drugi nie jest nawet zły. Ale co do polskiego dubbingu to ogólnie się zgadzam, chociaż chętnie bym też obejrzał wersję oryginalną.

Rixet05

a to nie wiedziałem, wydawało mi się że cały czas słyszę Zbrojewicza, to śpiewanie przy fortepianie fantastyczne

ocenił(a) film na 6
Rixet05

Oglądałem po angielsku i poza Browserem jest trochę żal.pl, nasz dubbing naprawdę daję radę

ocenił(a) film na 8
marckoza

Maciejewski też dał radę w jako głos Bowsera, ale to co wyprawiał Jack Black w tej roli to inna liga jeśli chodzi o scenę z fortepianem. Niestety z racji oglądania z synem niespełna 6 letnim nie miałem wyboru co do wersji ;-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones