PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868478}

Wieloryb

The Whale
7,2 55 400
ocen
7,2 10 1 55400
6,2 57
ocen krytyków
Wieloryb
powrót do forum filmu Wieloryb

Kiedy nasz bohater powiedział to do pielęgniarki... to było coś jak uderzenie młotkiem.
Jego córka odprowadzała jego kochanka i zepchnęła go z mostu (w końcu ledwo się poruszał przez głodówkę). Ale bohater siedział cicho w swoim cierpieniu umęczając siebie swoją chorobą bo w jego mniemaniu na nią zasłużył. Żona umęczała się swoją chorobą bo w jej mniemaniu na nią zasłużyła. A córka szukała tylko sposobu aby krzywdzić innych bo została "porzucona" przez tatusia i w jej mniemaniu wszyscy zasługują na karę. Scena w której piłuje stół nożem daje piękny obraz jaki "Joker" narodził się w jej głowie. Jestem pełen podziwu że po 9latach znalazł siłę żeby się z nią spotkać i zasiać w niej coś dobrego. W sumie się jemu udało

Lenar_R

W którym to było momencie? Jakoś przeoczyłam to zdanie, myślałam ze była mała i bohater dziwił się ze w ogóle pamietała jego partnera

ocenił(a) film na 8
rumunka6

Blizej konca filmu "wieloryb" mial atak paniki mozno sie zapowietrzajac i powtarzal ze "ona tylko chciala odprowadzic go do domu" pielegniarka pytala sie kilku krotnie kto i on w tedy powiedzial imie. Pielegniarka sie rozplakala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones