Greta Garbo

Greta Lovisa Gustafsson

8,7
1 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Greta Garbo

Dlaczego przy jej nazwisku nie ma statuetki Oscara ? Przecież dostała honorowego Oscara
w 1955 za całokształt pracy aktorskiej. Filmweb wprowadza użytkowników w błąd, nie
podając takiej informacji.

76rookie

Na pewno można to zgłosić. Administrator powinien to jak najbardziej uaktualnić.

goslawa25

Na pewno da się to uaktualnić. Aktorka w/w nie jest jedyna Gary Cooper, Bob Hope, Shirley Temple oraz Sir Laurence Olivier to tylko niektóre z nich. Gdzie trzeba zrobić poprawkę. Myślę też , że Oscar na całokształt pracy aktorskiej ceni się o wiele więcej niż statuetkę za rolę.

76rookie

Mam doświadczenie, że Administratorowi nie zależy na poprawie rażących błędów, mimo podania wiarygodnego powodu zmiany i źródła informacji. Administrator oświadcza, że poprawka jest nie na temat i tyle. Jeśli mogę to zrozumieć w kwestii szczegółów i postaci mniej znanych, tak w przypadku Grety Garbo, Gary Cooper'a, Bob Hope, Shirley Temple i Sir Laurence Olivier'a jest to oburzające.

anna_mm

Tak jest to oburzające, ale jak widać nie zostało to poprawione. I to jest przykre.

76rookie

Administrator często zbywa , a powody są dziwaczne. Czasami nie chce nawet wprowadzić opisu choć nie ma innych w kolejce.
A co do Oscara to wydaje mi się, że artysta wolałby dostać za daną rolę niż za całokształt - mówią,że jest dosyć nijaki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones