Olivia de Havilland

Olivia Mary de Havilland

8,6
2 903 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia de Havilland

Jaki piękny wiek! Tylko się cieszyć, że taka wielka aktorka jest jeszcze z nami.

HelenaDepp

Oby Pani de Havilland odpoczywała w zdrowiu i spokoju, bowiem dla kina zrobiła bardzo dużo ;) Znam ją z paru ról (oczywiście na tym nie poprzestanę, ponieważ to rewelacyjna aktorka i bardzo ładna kobieta), jednak zauroczyła mnie w „Przeminęło z wiatrem”.
Niech żyje jak najdłużej! ;)

HelenaDepp

Ona i Kirk Douglas. Ten sam rocznik i razem nadal się trzymają. Dla mnie niesamowite.

LeSzifre

Mam wielką nadzieje, że Kirk bedzie obchodził sto trzecie urodziny :) Niesamowite, że nadal są z nami. Oby jak najdłużej!

LeSzifre

Niestety Kirk Douglas już odszedl

Naznaczony1990

No niestety ikony kina odchodzą pozostają po nich wspaniałe filmy i pamięć. Kilka pokoleń oglądało jego filmy rodzina syn też długo będzie żył geny dobre kasa jest żyć można

HelenaDepp

Dzisiaj 104 (choć w zasadzie wczoraj, bo po północy już) urodziny. )

I akurat przypadkiem się trafiło, ze oglądam film z nią, "Mroczne zwierciadło". Dowiedziałem się, że akurat ma w tym dniu urodziny, kiedy przeglądałem informacje o tym filmie. Lubię takie zbiegi okoliczności. Olivii zaś wiele zdrowia!

HelenaDepp

Niestety, dzisiaj odeszła :'(

dorotagniedziejko1998

Wczoraj. 25.07.2020.

aksa12

Faktycznie, ale kilka godzin temu podawano dzisiejszą datę ¯\_(ツ)_/¯

HelenaDepp

Ale dlaczego may się cieszyć? To głupie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones