Olivia de Havilland

Olivia Mary de Havilland

8,6
2 915 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia de Havilland
MichaelGrzesiak

Jeszcze tylko dwa tygodnke niecałe, na 99% dożyje setki ;)

MichaelGrzesiak

Jeszcze niecale 50 minut, i ostatnia zyjaca gwiazda 'Przeminelo z wiatrem', ktora w trakcie krecenia miala ledwie 23 lata (byla mlodsza ode mnie) juz zaliczy setke... I to w dobrym stanie! :) liczmy jeszcze na Kirka Douglasa ktory w grudniu tego roku zaliczy podobny wiek.

Bruce_Lee

I właśnie stało się :)

Lady_Eowyn

Jeeeeeeeeest! A te rumcajsy z Filmwebu - na stronie głównej "dziś urodziny obchodzą" nic o Olivii! Za to jest Pamela Anderson...

MichaelGrzesiak

Ja też tam patrzyłam. W ogóle jakieś młodziki mi nieznane pokazują a o Olivii nic! Ze starego kina jeszcze dzisiaj ma urodziny wciąż żyjąca Leslie Caron i o niej też nic!

Lady_Eowyn

tak przy okazji - na różnych stronach piszą o "ostatniej żyjącej aktorce z filmu Przeminęło z wiatrem". przypominam, że Mickey Kuhn jeszcze żyje. może nie grał zbyt istotnej roli, no ale...

użytkownik usunięty
MichaelGrzesiak

Przyjacielu, czy naprawdę nie dostrzegasz jak niestosowny (niezależnie od intencji) jest Twój post?

a co w nim jest niestosownego?

MichaelGrzesiak

Jeżeli tego nie rozumiesz, to już nie zrozumiesz...
Zaczynasz już odliczać ostatnie miesiące swojej matki, babki albo córeczki..,którą wybierasz????

sopot1311

no pewno! gdyby babcia miała mieć za miesiąc np. 100 lat, to byśmy w rodzinie odliczali i dopingowali babcię. co w tym niestosownego? to jak odliczanie przed Sylwestrem, pozytywna sprawa, nie jarzę o co wam chodzi?!

MichaelGrzesiak

Popieram :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones