Cobra Kai (2018)
Cobra Kai: Sezon 3 Cobra Kai sezon 3, odcinek 1
odcinek Cobra Kai (2018)

Skutki

Aftermath 31m
7,7 243
oceny
7,7 10 1 243
Cobra Kai
powrót do forum s3e1

Super Serial

ocenił(a) serial na 10

Czekam z niecierpliwością na 3 sezon super produkcja.

ocenił(a) serial na 8
lukkoz15

Ja również czekam :)

ocenił(a) serial na 10
Najlepsiejsza1958

Czekamy wszyscy :)

ocenił(a) serial na 8
lukkoz15

Ja też. Obejrzałam dwa sezony w 2-3 dni. Zakończyli z przytupem drugi sezon. Spodziewałam się dobrej rozrywki i ją miałam. Ale nie spodziewałam się tak dobrej jakości serialu. Każdy odcinek zaskakiwał.

ocenił(a) serial na 10
ignis_2

Ja już 2 razy obejrzałem mistrzostwo :)

lukkoz15

Nic tylko czekać na Elisabeth Shue, która ostatnio świetnie poradziła sobie w serialu The Boys.

lukkoz15

Myślałem, że to będzie dziadostwo, tym bardziej, że "Karate Kid" to film z mojego dzieciństwa,  serial okazał się super, obejrzałem oba sezony w jeden dzień,  teraz oby do stycznia, bo nie mogę się doczekać 3 sezonu

ocenił(a) serial na 10
cegla86

Kobra Kai lepsze zdecydowanie wymiata top 5 moich serialów a obejrzałem już masę, pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
lukkoz15

Ralph ogłosił na Insta, że będzie w styczniu. Kurdę, jeszcze 3 miesiące :( w sumie nie wiem czemu bo sezon 3 był zrobiony przez pandemią

ocenił(a) serial na 10
Najlepsiejsza1958

Ja to na bieżąco z tematem 3 sezon już powoli kończą, 4 rusza z produkcją w 2021 :)

ocenił(a) serial na 10
Najlepsiejsza1958

Jeszcze nie długo ponad miesiąc widzisz jak ten czas leci :)

ocenił(a) serial na 10
lukkoz15

8 stycznia 2021 r. pewnie będzie tylko pierwszy odcinek? Bo ktoś mi puścił plotkę, że od razu cały sezon wrzucą, ale szczerze wątpię. Wpuszczając stopniowo wyjdą na tym korzystniej

ocenił(a) serial na 10
Tango92

No może tak być że cały sezon za ponad miesiąc się przekonamy :)

ocenił(a) serial na 10
Tango92

Cały 3 sezon obejrzany w 6 godzin super czekam na 4 pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
lukkoz15

U mnie to samo. Niedawno skończyłam. Wcześniej jeszcze przypomnienie poprzednich dwóch sezonów. Trzeci według mnie trochę zbyt chaotyczny, ale mam sentyment do tego serialu, więc teraz pozostaje tylko czekać na czwarty, który swoją drogą patrząc na zakończenie zapowiada się wyśmienicie :)

Es_in

Ciekawe kto się pojawi w 4 sezonie? Może Hilary Swank? Co prawda nie spotkała się jej postać z Danielem L. ale jako była uczennica Miyagi może też zaangażuje się i przekaże jakąś niepoznaną dotąd technikę Danielowi.

ocenił(a) serial na 9
kleofasa02

Jako postać to nawet by było ciekawe, żeby ją dać, bo miała by o czym gadać z Danielem, ale tak nie trawię całego Karate Kid IV, że na pewno też by strasznie mnie wkurzała swoją obecnością.

ocenił(a) serial na 8
lukkoz15

Dokładnie to jest Arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones