PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118763}

Morderstwa w Midsomer

Midsomer Murders
7,7 3 672
oceny
7,7 10 1 3672
Morderstwa w Midsomer
powrót do forum serialu Morderstwa w Midsomer

Po raz pierwszy chyba w "Morderstwach" w całym odcinku nikt nie został zamordowany... co jest dość oryginalnym rozwiązaniem jak na serial kryminalny :-)
Udany początek nowego sezonu, z ciekawą fabułą i jak zwykle dopracowanym tłem społecznym (znakomita postać pani pastor o zapędach lewicowych). Natomiast męczy mnie już comic relief w postaci dziecka i psa...

ACCb

Dodam jeszcze, że podoba mi się nowa pani patolog (a po drugim odcinku czuję, że będziemy ją często widywać nie tylko w scenach z miejsca zbrodni :-)) W ogóle w hrabstwie pojawia się coraz więcej mieszkańców o innym niż biały kolorze skóry... Podobno poprzedni producent (True-May) upierał się, że wprowadzenie odmienności rasowej do tego "bastionu angielskości" nie zadziała. A jednak. W pierwszym odcinku postać nowego nabywcy posiadłości, z pochodzenia Hindusa, bardzo dobrze wpisała się w fabułę. A przystojni czarnoskórzy jako mężowie blond Angielek też wydają się na miejscu :-)

ACCb

Myślałam, że tak tylko w amerykańskich serialach:) Gdzie obejrzałeś?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ACCb

Nie znam tej aktorki. Dość często jeżdżę do Szkocji i do Irlandii i nietrudno zauważyć wymieszanie rasowe i dziwne byłoby gdyby nie znalazło to oddźwięku w serialu, podobnie jak temat homoseksualistów. Chociaż z drugiej strony, to temat bardzo "trendy":) Nie wiem co prawda jak to będzie wyglądać w "Morderstwach", bo po prostu jeszcze nie oglądałam, ale jestem ciekawa.

Szczytem poprawności był Dr House, gdzie koniecznie musiał być Murzyn, Hindus, Żyd, Chinka, lesbijka itd.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones